Taupantys šilumą

Stiklo paketai

*UR<=2.8 W/m2K    *RW<=36 dB


Daugiausia šilumos yra prarandama per langą. Lango termoizoliacines savybes apsprendžia įstiklinimo būdas. Paprastu stiklu stiklinto lango šilumos ir garso izoliacijos charakteristikos yra žymiai blogesnės nei tokio paties lango su stiklo paketu.

Gamindama stiklo paketus MEGRAME glaudžiai bendradarbiauja su stiklo gamybos lyderiais, o tai užtikrina naujausių ir pažangiausių gamybos būdų panaudojimą, aukštą gaminio kokybę.

Stiklo paketams gaminti MEGRAME naudoja poliruotą M1 klasės FLOAT stiklą. Jis gaminamas išliejant stiklo pagrindą ant išlydyto alavo. Taip gaunamas aukštos kokybės, plokščias, lygus ir vienodo storio stiklas.

Šilumą taupantys stiklo paketai gaminami iš LOW-E (selektyvinio žemos emisijos) stiklo

*UR=1.1 W/m2K    *RW<=36 dB


Selektyvinis stiklas dar labiau pagerina termoizoliacines stiklo paketo charakteristikas. Selektyvinis stiklas gaminamas dengiant lietą stiklą metalo oksidais.

Metalo oksidų danga (KS) atspindi nuo 40% iki 70% šilumos, kurią praleidžia paprastas stiklas, o matomą šviesą praleidžia maksimaliai.

Šilumą taupantys stiklo paketai, kuriuose yra žemos emisijos selektyvinis stiklas (LOW-E), užpildomi argonu. Tai dar 20% pagerina stiklo paketo termoizoliacines savybes. Be to jie sulaiko du trečdalius kenksmingų ultravioletinių spindulių, apsaugodami patalpas nuo išblukimo.

Šilumą taupančių stiklo paketų privalumai:
1. Ypač didelis laidumas šviesai - 79%
2. Labai žemas šilumos laidumo koeficientas
3. Nepakeičia praeinančios ir atspindėtos šviesos spalvos
4. Saulės energijos panaudojimas - 63%


LOW-E stiklas
maksimaliai
praleidžia šviesą,
bet sulaiko šilumą

UR - šilumos laidumo koeficientas

 
Atgal

   
       
 
      
      
 
                                                          UAB "TERMOSROVĖ" | Visos teisės saugomos                                            Paštas