Langas išlipimui ant stogo DA-3, dar kitaip vadinamas stogo liuku, yra saugus ir patikimas, skirtas stogo priežiūrai ir patekimui ant jo. Patikimas liuko fiksavimas atidarius jį užtikrinamas  dujiniais amortizatoriais.

Nepaprastai geri techniniai ir izoliaciniai parametrai. Lango rėmas pagamintas iš 3 kamerų plastikinio profilio su padidintu atsparumu smūgiams, sutvirtintas plieno šerdimi. Stogo liuko varčia atsidaro į šoną, priklausomai nuo poreikio - į dešinę arba į kairę. Konstrukcijoje pritaikytas dujinis amortizatorius, iš vienos pusies padeda atidaryti varčią, iš kitos stabiliai apsaugo ją nuo atsitiktinio užsidarymo, suteikia saugų kelią lipimui ant stogo. Stiklo paketo šiluminė varža U=1,1 W/m2K. Naudojimas: 15-80 laipsnių nuolydis; tinka visų tipų patalpoms.

Stogo liukas 210 naudojamas būtinam patekimui ant stogo, nereikalaujantis didelių išlaidų priežiūrai. Tai nepaprastai naudingas pasiūlymas atitinkantis kainą.

Techninė charakteristika. Stogo liuko rėmas pagamintas iš 3 sluoksnių klijuotos  dukart lakuotos pušies, padengtos puvimui atsparia medžiaga.Išorinė lango-liuko dalis padengta tamsiai rudos spalvos aliuminine skarda. Stogo liuko atidarymo ašis viršutinėje lango dalyje. Langą-liuką galima fiksuoti 3 padėtyse. Stiklo paketo šiluminė varža U=2,9 W/m2K.

Naudojimas: kai stogo nuolaidumas 15-65 laipsnių atidarymas; tinka nešildomoms palėpėms.

Stogo liukas U2
Patobulintas stogo liuko 210 variantas.
*Putų polistirolu apšiltintas šoninis lango rėmas;
*Varčios atsivėrimo kampas 175 laipsnių;
*šlaito nuolydis 15-70 laipsnių;
*stiklo paketas, K=1,4W/m2K.

Atgal

   
       
 
      
      
 
                                                          UAB "TERMOSROVĖ" | Visos teisės saugomos                                            Paštas